buy office 2016 key sale office 2013 key sale Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.mmkey.net http://www.cdkeypascher.com/ purchase cheap windows 10 key purchase cheap windows 10 Professional key
 

مراحل و نحوه اجرای آبکاری فانتاکروم

آبکاری فانتاکروم

مراحل آبکاری فانتاکروم شامل سه مرحله پرایمر (زیر کار)، آبکاری، کوتینگ (رو کار) می باشد.

مرحله اول آبکاری فانتاکروم

قطعه مورد نظر را با پرایمر (به شکل پاششی یا غوطه وری) می پوشانیم. پرایمر ساده شفاف، صیقلی کننده، پرکننده و چسبنده ای است که عاملیت چسبندگی نقره و سطح را تعیین می کند که در صورت استفاده از مواد، نقره به سطح مورد نظر چسبندگی فوق العاده ای خواهد داشت.

قطعات صیقلی همچون شیشه و سرامیک نیازی به پرایمر ندارند و تنها در دو مرحله آکاری انجام می شود.

آبکاری فانتاکروم

آبکاری فانتاکروم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مرحلمه دوم

در این مرحله از آبکاری فانتاکروم توسط پیستوله دو جزئی مواد اصلی آبکاری پاشش می شود و نقره برروی سطح مورد نظر می نشیند. این مرحله تنها در عرض چند ثانیه قابل اجراست و در انتهای کار یک سطح نقره ای و شفاف نمایان می شود.

مرحله سوم

در این قسمت پاشش کوتینگ می باشد و تعیین رنگ نیز در این قسمت انجام می گیرد. به این ترتیب که توسط پاشش کوتینگ آنتی یودی و ضدخش و بیس های رنگی آلمانی 64 درصد آنتی یووی می باشد، سطح آبکاری شده را پوشش میدهیم.

آبکاری فانتاکروم

آبکاری فانتاکروم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کوتینگ ماده ای چسبنده، شفاف و ضدحش و مواد محافظت کننده و چسبنده به نقره می باشد که در آبکاری فانتاکروم از آن استفاده می شود  و در صورت اجرای صحیح آن، سطح به هیچ عنوان پوسته نمی کند. در قسمت آموزش فانتاکروم تمامی مراحل برای شما شرح داده شده است.

 

آبکاری فانتاکروم بر روی چوب

با رنگ آمیزی چوب توسط فانتاکروم، پوب جلوه ای متفاوت و درخشان به خود خواهد گرفت. برای آبکاری فانتاکروم قطعات چوبی همانند مبل، ابتدا زیر کارهای مربوطه باید انجام شود و سپس مراحل فانتاکروم اجرا گردد. این تکنیک مزیت های فراوانی نسبت به ورق طلا دارد، از جمله درخشندگی یکدست و صاف بودن رنگ و ماندگاری و خاصیت ضربه پذیری بیشتر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *