buy office 2016 key sale office 2013 key sale Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.mmkey.net http://www.cdkeypascher.com/ purchase cheap windows 10 key purchase cheap windows 10 Professional key
 

آموزش فانتاکروم

آموزش فانتاکروم

در این مقاله قصد داریم آموزش فانتاکروم را برای شما شرح دهیم و شما را با نحوه کار آشنا کنیم.

آموزش فانتاکروم سوپر کروم

یک رنگ پاششی است که با پیستوله پاشیده می شود که در مقاله آبکاری فانتاکروم مراحل آن را ذکر کردیم و نوعی رنگ آمیزی کروم (نقره ای ) با بازتابش 90% ایجاد می کند. بر روی هر سطح و جنسی قابل اجراست و در نهایت توسط تاپ کوت مخصوص پوشش شفاف به رنگ دلخواه بر روی سوپر کروم اعمال می شود.

آموزش فانتاکروم

آموزش فانتاکروم

استفاده از تکنیک فانتاکروم در طراحی و دکوراسیون داخلی

برای دکوراسیون داخلی از تایل های گچی، پنل های چوبی، تایل های اسفالتی، ابزار یونولیت و غیره استفاده می شود که قبل از نصب این تایل ها، آنها را با تکنیک فانتاکروم در رنگها و طرح های مختلف آکاری کرده و طبق سلیقه شخصی و ذوق هنری هر فرد جلوه ای متفاوت و جدید در دکوراسیون داخلی منزل، تالار ها و رستوران ها ایجاد کرد.

استفاده از تکنیک فانتاکروم بر روی ظروف تزئینی و ظروف شیشه ای

از رنگ  فانتاکروم میتوان برای رنگ و لعاب دادن به ظروف شیشه ای و تزئینی بی جان استفاده کرد، گویی که روحی در آنها دمیده شده و جان می گیرند. با این تکنیک به راحتی میتوان از ظروف سفالی و گچی و شیشه ای بی ارزش، ظروفی کاربردی و تزئینی و گران بها خلق کرد.

آموزش فانتاکروم

آموزش فانتاکروم

آموزش فانتاکروم بر روی مجسمه

تنوع و زیبایی خاصی که فانتاکروم به مجسمه و اشیایی تزئینی می بخشد، چیزی ماورای تصور می باشد. با روش فانتاکروم می توان جلوه ای از ظلا، نقره، مس یا برنز در مجسمه و اشیای هنری اجاد کرد که در بیننده این حس القا شود که یک قطعه از جنس طلا، نقره، مس یا برنز پیش رو دارد. امیدواریم این آموزش فانتاکروم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *